Prata med oss

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra medarbetare. Känner du dig osäker på vem du vill nå finns ett generellt kontaktformulär längre ner på sidan där du fyller i ditt namn och e-post så återkommer vi inom kort.

Jobbansökan

Vi söker ständigt efter nya medarbetare. Bland våra kompetenser finns arkitekter inom husbyggnad, planering och landskap. Vill du skicka in en spontanansökan eller har frågor om en tjänst hos oss är du välkommen att höra av dig till jobba@totalarkitektur.se. Vi går kontinuerligt igenom alla ansökningar och hör av oss om din profil matchar vårt behov.
Total arkitektur och urbanism
Fyrverkarbacken 21
112 60 Stockholm
08 441 36 00
Porträtt av medarbetare
Agnes Bejersten
Arkitekt SAR/MSA
agnes.bejersten@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Alexis Zachariadis
Arkitekt SAR/MSA
alexis.zachariadis@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Andreas Palme
Arkitekt SAR/MSA, Kundansvarig
andreas.palme@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Ann Kessler
Arkitekt SAR/MSA
ann.kessler@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Caroline Fleming
Arkitekt SAR/MSA
caroline.fleming@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Charlotta Johansson
Arkitekt SAR/MSA
charlotta.johansson@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
David Jones
Arkitekt SAR/MSA, Planeringsarkitekt FPR/MSA
david.jones@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Dominik Dybek
Arkitekt SAR/MSA
dominik.dybek@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Emelie Roupe
Landskapsarkitekt LAR/MSA
emelie.roupe@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Emma Ulfsdotter Ekman (föräldraledig)
Arkitekt MSA
emma.ekman@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Gustav Hedman
Byggnadsingenjör, Arkitektstudent
gustav.hedman@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Hanna Höij (föräldraledig)
Landskapsarkitekt LAR/MSA
hanna.hoij@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Ingrid Bernerstedt
Arkitekt SAR/MSA
ingrid.bernerstedt@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Johan Granqvist
Arkitekt SAR/MSA, VD, Kundansvarig
johan.granqvist@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Johanna Permert (föräldraledig)
Arkitekt SAR/MSA
johanna.permert@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Johanna Örnebjär Hain (föräldraledig)
Arkitekt MSA
johanna.ornebjar@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Kjell Wahlström
Arkitekt SAR/MSA
kjell.wahlstrom@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Louise Danils
Kontorskoordinator
louise.danils@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Martin Piazzolla
Arkitekt MSA
martin.piazzolla@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Nina Aidas
Arkitekt SAR/MSA
nina.aidas@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Sanna Edqvist
Arkitekt SAR/MSA
sanna.edqvist@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Sofia Priftis (tjänstledig)
Arkitekt
sofia.priftis@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Sofie Andersson
Arkitekt SAR/MSA
sofie.andersson@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Thyra Häggstam
Landskapsarkitekt LAR/MSA
thyra.haggstam@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Åsa Sundström
Byggnadsingenjör
asa.sundstrom@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Vibeke Jansson
Arkitekt SAR/MSA (samarbetspartner)
vibeke.jansson@totalarkitektur.se
Porträtt av medarbetare
Stefan Engström
Arkitekt SAR/MSA (samarbetspartner)
stefan.engstrom@totalarkitektur.se

Hör av dig

Vill du komma i kontakt med oss på total kan du fylla i namn och e-postadress i formuläret bredvid så hör vi av oss inom en arbetsvecka.

Tack för ditt meddelande! Vi hör av oss inom en arbetsvecka.
Nu blev någonting fel. Prova igenom om några minuter eller kontakta någon av oss direkt. Du hittar våra kontaktuppgifter på Kontaktsidan.
Vi använder kakor på vår hemsida. Genom att klicka på ok godkänner du användandet av kakor. Läs mer om kakor och integritet i vår integritetspolicy.
OK